Tradičné recepty

Prezentácia Herný deň Pivo vďakyvzdania

Houston Texans v Detroite Lions

Detroit: Pivovarské závody Motor City

Motor City Brewing Works, inštitúcia v Detroite od roku 1994, vzdáva hold svojim koreňom zachráneným zariadením a útržkami z priemyselnej éry mesta. Ale skutočne, ako je to s pivom? Jeho varené nápoje sú nefiltrované, nepasterizované a rozhodne prírodné. S ponukou sezónnych a „vlajkových pív“ (plus vína, „elixírov“ (mash-u vína a hroznového brandy) a limonád), pivovar a výčapné miesto rozhodne stoja za návštevu.

Pivo na vyskúšanie: The Nut Brown Ale

Ponuka Motor City je pre hnedé pivo plná pražených sladov a amerického aromatického chmeľu pre orieškový charakter a sladový nos.

Houston: Saint Arnold Brewing Company

Saint Arnold Brewing Company je najstarší remeselný pivovar vo veľkom štáte Texas. Dvaja priatelia, Brock Wagner a Kevin Bartol, boli majitelia domov, ktorí sa rozhodli ísť si za svojim snom o miestnom pivovare. Od tej doby pivovar vyrába 17 sezónnych a celoročných pív, ktoré sú k dispozícii v celom štáte.

Pivo na vyskúšanie: Saint Arnold Brown Ale

Toto hnedé pivo má nádych čokolády so sladkým záverom a ľahkým chmeľom. Kombinácia piatich sladov mu dodáva praženicu a sladovú sladkosť.

Washington Redskins v Dallase Cowboys

Washington, D.C .: Capitol City Brewing Company

Čím je Capitol City Brewing taký výnimočný? Keď sa otvoril v roku 1992, bola to prvá pivovarnícka krčma, ktorá sa otvorila v D.C. od éry prohibície. Teraz priťahuje množstvo miestnych obyvateľov do svojho pivovaru a „varní“, kde môžete doslova sledovať, ako sa proces varenia vyvíja. Pivovar je známy svojim sortimentom pív v anglickom, nemeckom a belgickom štýle, ale stále je to len americká pivná spoločnosť.

Pivo na vyskúšanie: Pale Rider Ale

Bledé pivo v americkom štýle sa varí z anglického a nemeckého sladu v kombinácii s chmeľom American Simcoe a Amarillo na skutočne chmeľové pivo.

New England Patriots v New York Jets

Boston: Pivovar Harpoon

Harpoon bol jedným z prvých remeselných pivovarov, ktoré sa dostali na bostonskú pivnú scénu, už v roku 1986. Od tej doby sa stal synonymom pre Harpoon ale, Oktoberfest (teraz je to teraz obrovská každoročná udalosť) a udržateľnosť. Harpoon sa tiež stala veľkou súčasťou komunity tým, že pomáha svojim zamestnancom s miestnymi potravinovými bankami a súťažami v domácom varení.

Pivo na vyskúšanie: Rich and Dan’s Rye IPA

Pridajte chmeľ Centennial, Chinook a Falconer's Flight k sladom Pale, Rye, Caramel 60, Flakes Rye a Vienna za jedno vážne viacrozmerné pivo (Zábavný fakt: zakladatelia Harpoon ho pomenovali po sebe, na základe priateľstva 30 rokov. Láska bromance.) Má citrusovú, ovocnú arómu, zatiaľ čo sladové zmesi vyrovnávajú ražný chmeľ.

New York: Kapitán Lawrence Brewing Company

Pivovar Captain Lawrence Brewery, ktorý je základom Newyorčanov, sa inšpiroval cestami zakladateľa Scotta Vaccara do pivovarov na západnom pobreží, ako sú Sierra Nevada a Colorado Brewery. Teraz sa kapitán Lawrence preslávil svojou ponukou pív - belgický, Trippel, IPA - a ďalších.

Pivo na vyskúšanie: Imperial IPA

Toto pivo s výrazným chmeľom a klasickou citrusovou a borovicovou chuťou má dostatok sladu na vyrovnanie horkosti. Toto varenie je pre chlapcov (a dievčatá), ktorí sa neboja veľkého piva.

Dallas: Deep Ellum Brewing Company

„Dosť bolo zlého piva!“ hrdo hlási pivovar. Štyria zakladatelia pivovaru Houston preberajú to, čo nazývajú „rovnaké staré nudné, zriedené veci“, so sortimentom remeselného piva, vďaka ktorému sa vám budú slintať. Relatívne dieťa pivovarov (tento mesiac má jeden rok) prevzalo násilím scénu v Texase.

Pivo na vyskúšanie: Rye Pils (ner)

Deep Ellum si berie späť americký pilsner s ušľachtilým germánskym (suchým) chmeľom, roztlačeným s ražným sladom.

Deň vďakyvzdania Rozpis NFL 2020: Ktoré tímy hrajú, časy výkopov a ďalšie

Fox News Flash najlepšie titulky z 22. novembra

Hlavné správy Fox News Flash sú tu. Pozrite sa, čo kliká na Foxnews.com.

Aj počas pandémie existuje najmenej jedna vec, ktorá zostáva rovnaká: Deň vďakyvzdania futbal.

NFL je späť s dvoma štvrtkovými zápasmi, aby ste si zachovali plnú chuť do hry. Zápasy sa začínajú o 12:30 hod. EST a prejdite popoludní.

Detroit Lions bude hostiť Houston Texans a Dallas Cowboys budú hrať tím Washington Football. Zápas medzi Pittsburghom Steelers a Baltimore Ravens bol odložený po vypuknutí koronavírusu na Ravens. Zápas bol presunutý na nedeľu.

Tu je to, čo potrebujete vedieť o hrách vo štvrtok na tanieri.

LEVY (4-6) VS. TEXANY (3-7)

Rozohrávač Detroit Lions Matthew Stafford vyzerá, že prejde proti Caroline Panthers v prvom polčase futbalového zápasu NFL v nedeľu 22. novembra 2020 v Charlotte, NC (AP Photo/Gerry Broome)

Levy hrajú svoju hru 81. deň vďakyvzdania. Prvý zápas vďakyvzdania odohrali v roku 1934 proti Chicagu Bears. Teraz sa môžu ujať Texasanov, ktorí v histórii franšízy hrali iba jednu hru Deň vďakyvzdania. Levy tu skutočne potrebujú víťazstvo, aby sa pokúsili udržať si miesto v play -off s divokou kartou.

CELOČASOVÁ SÉRIA: 3-1 Texans

ČAS (EST): 12:30 hod.

KDE: Ford Field

KOVOVÉ (3-7) VS. WASHINGTON (3-7)

Široký prijímač Dallas Cowboys CeeDee Lamb (88) oslavuje so spoluhráčmi po tom, ako chytil 4-yardovú dotykovú prihrávku počas prvého polčasu futbalového zápasu NFL proti Minnesota Vikings, nedeľu 22. novembra 2020 v Minneapolise. (AP Photo/Bruce Kluckhohn)

Cowboys hrajú svoju 53. hru v Deň vďakyvzdania. Stali sa základnou dovolenkou od roku 1966. Washington sa predstaví v ich 12. hre v Deň vďakyvzdania. Rovnako ako minulý rok sa Cowboys ocitli v ďalší deň Turecka v ďalšej dôležitej hre. Výhra nad Washingtonom ich robí v NFC East dobrou výhodou. Washington by sa tiež mohol cítiť dobre, keby porazil Dallas.

Levy hrajú svoju 81. hru v Deň vďakyvzdania. Prvý zápas vďakyvzdania odohrali v roku 1934 proti Chicagu Bears. Teraz sa môžu ujať Texasanov, ktorí v histórii franšízy hrali iba jednu hru Deň vďakyvzdania. Levy tu skutočne potrebujú víťazstvo, aby sa pokúsili udržať si miesto v play -off s divokou kartou.

Rozohrávač Detroit Lions Matthew Stafford vyzerá na úspešný zápas proti Carolina Panthers v prvom polčase futbalového zápasu NFL v nedeľu 22. novembra 2020 v Charlotte, NC (AP Photo/Gerry Broome)

Levy hrajú svoju 81. hru v Deň vďakyvzdania. Prvý zápas vďakyvzdania odohrali v roku 1934 proti Chicagu Bears. Teraz sa môžu pustiť do Texans, ktorí v histórii franšízy hrali iba jednu hru Deň vďakyvzdania. Levy tu skutočne potrebujú víťazstvo, aby sa pokúsili udržať si miesto v play -off s divokou kartou.

Široký prijímač Dallas Cowboys CeeDee Lamb (88) oslavuje so spoluhráčmi po tom, ako chytil 4-yardovú dotykovú prihrávku počas prvého polčasu futbalového zápasu NFL proti Minnesota Vikings, nedeľa 22. novembra 2020 v Minneapolise. (AP Photo/Bruce Kluckhohn)

Cowboys hrajú svoju 53. hru v Deň vďakyvzdania. Stali sa základnou dovolenkou od roku 1966. Washington sa predstaví v ich 12. hre v Deň vďakyvzdania. Rovnako ako minulý rok sa Cowboys ocitli v ďalší dôležitý zápas na Deň Turecka. Výhra nad Washingtonom ich robí v NFC East dobrou výhodou. Washington by sa tiež mohol cítiť dobre, keby porazil Dallas.

Levy hrajú svoju hru 81. deň vďakyvzdania. Prvý zápas vďakyvzdania odohrali v roku 1934 proti Chicagu Bears. Teraz sa môžu pustiť do Texans, ktorí v histórii franšízy hrali iba jednu hru Deň vďakyvzdania. Levy tu skutočne potrebujú víťazstvo, aby sa pokúsili udržať si miesto v play -off s divokou kartou.

Pozri si video: 06 péče o pivo - Chyby při čepování, ukázka čepování Pilsner Urquell hladinka (Január 2022).